korteriühistute

baas

Ühendame korteriühistud ja ettevõtted!

korteriühistu kontoLoo uus konto

töövõtja kontoLoo uus konto

Saage oma ülesande järgi vähemalt
3 hinnapakkumist

  • Konkursiteave kiiresti ja lihtsalt
  • Igat liiki tööd ja teenused
  • Töövõtuettevõtted üle kogu Eesti

Sisestage e-post
Liituge korteriühistute uudiskirjaga
Telli
Sisestage e-post

See on tulus

Nüüd pole vaja piirkonna tarnijatele saata konkursiteavet interneti teadetetahvli või kohalike ajalehtede kaudu!

Kui panete meie veebilehele päringu, saate vastused ja kõige soodsamad pakkumised oma piirkonna tööstuse esindajatelt, kuna meie andmebaasis on juba üle 10% ehitus- ja teenindusettevõtte.


See on huvitav

Suhelge teiste korteriühistute esindajatega, uurige toetuste saamise võimalust, jagage heakorra ja tekkinud probleemide lahendamise kogemusi. Kõike seda saab arutada korteriühistute foorumis.See on ühiskondlikult kasulik

Muutes ümbritsevat maailma muudame inimeste taju! Piisab, kui muuta oma elamurajoon atraktiivseks ja mugavaks, et ka möödujad tahaksid siin elada.

Meie projekti põhieesmärk

Majad, mis pole elanikele eluohtlikud,
kuid vajavad remonti.

Aidata muuta paremaks, tehes elanikele atraktiivseks ja mugavaks.

Meie eelised

meie süsteemi kasutab aktiivselt 191 korteriühistut ja üle 10% Eesti ehitus- ja teenindusettevõtteid.

saage mitu hinnapakkumist ja võrrelge tööde maksumust. Saate märgatavalt kokku hoida, kui valite kohusetundliku töövõtja.

kui taotlete riigi toetust, peate esitama vähemalt kolm hinnapakkumist. Aitame korteriühistutele leida mitu töövõtjat, saates neile teate.

paigutage meie veebilehele igat liiki tööde pakkumisi: kortermaja renoveerimine, maja soojustamine, fassaadi- ja viimistlustööd, kanalisatsioonisüsteemide remont, projekteerimine, akende ja uste vahetus ning värvimine, hooajatööd, koristustööd, territooriumi haljastus ja heakorrastus jpm.

suhelge süsteemi sees teiste korteriühistute esindajatega mitmesugustel teemadel: abi toetuse saamiseks, seadusemuudatused, huvipakkuvate küsimuste ja probleemide arutelu ning lahendamine.

kuulutage kiiresti ja mugavalt. Konkursiteabe saab lisada kahe klõpsuga, veebilehel tuleb end autentida ja täita lihtne konkursivorm. Allpool võib näha, kuidas näeb välja korteriühistu esindaja paneel.


Korteriühistu paneel

Registreeruge kohe