korteriühistute

baas

Ühendame korteriühistud ja ettevõtted!

korteriühistu kontoLoo uus konto

töövastuvõtja kontoLoo uus konto

Saage oma väljapandud ülesande järgi
vähemalt 3 hinnapakkumist

  • Konkursiteave kiiresti ja lihtsalt
  • Igat liiki tööd ja teenused
  • Töövõtuettevõtted üle kogu Eesti

Sisestage e-post
Liituge korteriühistute uudiskirjaga
Telli
Sisestage e-post

See on tulus

Nüüd pole vaja piirkonna tarnijatele saata konkursiteavet interneti teadetetahvli või kohalike ajalehtede kaudu!

Kui panete meie veebilehele päringu, saate vastused ja kõige soodsamad pakkumised oma piirkonna tööstuse esindajatelt, kuna meie andmebaasis on juba üle 10% ehitus- ja teenindusettevõtte.


See on huvitav

Suhelge teiste korteriühistute esindajatega, uurige toetuste saamise võimalust, jagage heakorra ja tekkinud probleemide lahendamise kogemusi. Kõike seda saab arutada korteriühistute foorumis.See on ühiskondlikult kasulik

Muutes ümbritsevat maailma muudame inimeste taju! Piisab, kui muuta oma elamurajoon atraktiivseks ja mugavaks, et ka möödujad tahaksid siin elada.


Meie projekti põhieesmärk

Majad, mis pole elanikele eluohtlikud, kuid vajavad remonti, aidata muuta paremaks, tehes elanikele atraktiivseks ja mugavaks.

Meie eelised

meie süsteemi kasutab aktiivselt 488 korteriühistut ja üle 10% Eesti ehitus- ja teenindusettevõtteid.

saate mitu hinnapakkumist ja võrrelda tööde maksumust. Võimalus märgatavalt kokku hoida, kui valite kohusetundliku töövastuvõtja.

kui taotlete riigi toetust, peate esitama vähemalt kolm hinnapakkumist. Aitame korteriühistutele leida mitu töövastuvõtjat, saates neile teate.

lisage meie veebilehele igat liiki tööpakkumisi (kortermaja renoveerimine, maja soojustamine, fassaadi- ja viimistlustööd, kanalisatsioonisüsteemide remont, projekteerimine, akende, uste vahetus ning värvimine, hooajatööd, koristustööd, territooriumi haljastus, heakorrastus jpm)

suhelge süsteemisiseselt teiste korteriühistute esindajatega mitmetel teemadel (abi toetuse saamiseks, seadusemuudatused või huvipakkuvate küsimuste ja probleemide lahendamine ning arutelu).

lisage töökuulutusi kiiresti ja mugavalt. Konkursi teavet saab lisada kahe klõpsuga ning veebilehel tuleb end autentida ja täita lihtne konkursivorm. Allpool on nähtav kuidas näeb välja korteriühistu esindaja paneel.


Korteriühistu paneel

Registreeruge kohe

KBAAS OÜ @ 2024
Reg: 16044057